You could put your verification ID in a comment Or, in its own meta tag Or, as one of your keywords Your content is here. The verification ID will NOT be detected if you put it here. شرکت آمریکایی
 
دانشگاهی
مدیریت ارشد وب
 
 
جمعه 27 / 11 / 1389برچسب:, :: 18:23 ::  نويسنده : محمود کهن
شرکت آمریکایی choi + shine architects به تازگی به خاطر یکی از طرح‌های خلاقانه خود برنده جایزه جامعه معماری آمریکا شده است. نام این پروژه که برای خطوط پرفشار برق طراحی شده، به علت شکل خاص آنها «the land of giants» سرزمین غول‌ها نامگذاری شده است.

به گزارش الف، این گروه توانسته است با تغییرات کوچکی که در ساختار دکل‌های معمول برق به وجود آورده، اشکالی مجسمه مانند پدید بیاورد که در عین اینکه ساختاری کاملا مقاوم دارند، از حیث تنوع هم دارای انواع مختلفی هستند.

 
برای مثال در جاهایی که دکل‌ها از کوه یا جایی مرتفع بالا میروند، از اشکالی استفاده شده که تداعی کننده ی یک کوهنورد است، یا حتی در جاهایی که برای مثال مقدار سیم‌های ارتباطی زیاد شده، شکل این دکل برای بهتر تحمل کردن بار اضافی مانند یک فرد زانو زده شده است.

 
اما هزینه ی اجرای این نوع دکل‌ها هم تفاوت زیادی با دکل‌های معمول نمیکند، چرا که این دکل‌ها مانند بدن هایی میمانند که دست و پا و سر آنها به صورت پیش ساخته تولید شده و تنها با تغییرات در نوع اتصال آنها، این اشکال به وجود آمده اند.

 

 سازنده اين مجموعه مدارهاي عجيب و غريب مي‌گويد که اين دستگاه به‌زودي به يکي از بهترين ابزارک‌هاي ديجيتال تبديل خواهد شد و در حال حاضر نخستين دستگاه کنترل از راه دور چندمنظوره‌اي است که با همه سنسورها کار مي‌کند. اين دستگاه که با دريافت صدا کار مي‌کند، به‌جاي استفاده از کنترل‌هاي بيشمار و دکمه‌هاي تمام نشدني هر کدام از آنها، دستور انساني آن را دريافت مي‌کند: دستور «‌تلويزيون، صدا کم شود!» براي کم کردن صدا کافي است.

 

منبع : www.AsanDownload.com


 صفحه قبل 1 صفحه بعد

درباره وبلاگ


به وبلاگ من خوش آمدید
موضوعات
آخرین مطالب
آرشيو وبلاگ
بهمن 1390
دی 1390
اسفند 1389 بهمن 1389
افزایش آمار بازدید
پيوندها

ما را با نام افزایش بازدید رایگان سایت و وبلاگ لینک کنید و ادرس خود را نیز ثبت کنیدورود اعضا:

آمار وب سایت:  

بازدید امروز : 33
بازدید دیروز : 628
بازدید هفته : 1689
بازدید ماه : 3117
بازدید کل : 165151
تعداد مطالب : 411
تعداد نظرات : 105
تعداد آنلاین : 1

 
 
 
افزایش آمار بازدید