You could put your verification ID in a comment Or, in its own meta tag Or, as one of your keywords Your content is here. The verification ID will NOT be detected if you put it here. دانلود پروژه تلفن دیجیتال با میکروکنترلر 8051
 
دانشگاهی
مدیریت ارشد وب
 
 

 

 دانلود پروژه تلفن دیجیتال با میکروکنترلر 8051
 

 

 

 

امروز قصد دارم پروژه پایان ترم میکروکنترلر 8051 خودم را که مربوط به دوران کاردانی می شد را برای شما قرار دهم . متاسفانه بعضی سایت ها این پروژه را با تغییر نام بنده ، به نام خود کردند که واقعا باعث تاسف است .

پروژه تلفن دیجیتال به زبان اسمبلی و برای میکروکنترلر 8051 نوشته شده است . قرار بود با قرار دادن آی سی HM2007 که قادر به پردازش صوت است تلفن را طوری طراحی کنم که با خواندن نام هر فرد شماره وی گرفته شود ولی متاسفانه آی سی مذبور را پیدا نکردم و پروژه یکی از قابلیت هایش حذف شد .

در حال حاضر این تلفن دوبخش دارد : دفترچه تلفن و شماره گیری مستقیم

هنگامی که مدار روشن شود از شما می پرسد به کدام بخش قصد ورود دارید ؟

شما باید یکی از کلید های ستاره یا مربع را فشار دهید . کلید مربع دفترچه تلفن و کلید ستاره شماره گیری مستقیم می باشد . اگر به بخش دفترچه تلفن وارد شوید هر کدام از کلید ها دارای یک مخاطب است . برای مثال شماره یک شماره خودم است . شماره دو ... توجه : شما فقط از طریق کامپیوتر و تغییر در برنامه نویسی می توانید یک مخاطب را اضافه کنید که قبول دارم یک نقص محسوب می شود و باید قابلیتی مثل ثبت مستقیم هم داشته باشد ولی اگر با زبان اسمبلی کار کرده باشید می توانید متوجه شوید که چقدر چنین کاری مشکل است .

در حالت شماره گیری مستقیم هر کلیدی زده شود همان قدر پالس بر روی LED ظاهر می شود که در واقع خروجی مدار است و می تواند به خط تلفن وصل شود . البته فقط برای نمایش است و ممکن است مدت زمان پالس ها با پالس استاندارد مخابرات یکی نباشد ما 700 میلی ثانیه در نظر گرفتیم .

سخت افزار : 

این پروژه شامل LCD 2*16 و یک Keypad به همرا ه یک LED که نشان دهنده تعداد Pulse  در خروجی است ، می باشد .

محتوايات پوشه :

فایل هگز – فایل پروتیوس – فایل ASM – عکسی از عملی شده پروژه و مانوئل پروژه + فایل Word

 

و در آخر هم از کسانی که قصد دارند این پروژه را کامل تر کنند می خواهم بعد از تغییرات بهینه در آن ، برای ما ارسال کنند تا نام آنها نیز در سازندگان این پروژه ثبت شود و در اختیار عموم قرار گیرد ( به این کار می گویند کد باز کردن یک برنامه یا Open Source شدن می گویند ) .

 حجم فایل: 1.7MB 
 دانلود فایل 

پسوردها www.techno-electro.com
 

 صفحه قبل 1 صفحه بعد

درباره وبلاگ


به وبلاگ من خوش آمدید
موضوعات
آخرین مطالب
آرشيو وبلاگ
بهمن 1390
دی 1390
اسفند 1389 بهمن 1389
افزایش آمار بازدید
پيوندها

ما را با نام افزایش بازدید رایگان سایت و وبلاگ لینک کنید و ادرس خود را نیز ثبت کنیدورود اعضا:

آمار وب سایت:  

بازدید امروز : 12
بازدید دیروز : 628
بازدید هفته : 1668
بازدید ماه : 3096
بازدید کل : 165130
تعداد مطالب : 411
تعداد نظرات : 105
تعداد آنلاین : 1

 
 
 
افزایش آمار بازدید